KONST / Litografier / Färglitografi 14613154
nr 1461 3154
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 87/80, katt. Färglitografi, bildmått: 41x40cm, yttermått inklusive ram: 67x61cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:10:03
18/4 01:23:58